Anadolu Efes Spor Kulübü şirketine ait haberler

Anadolu Efes Oyuncuları Haberleri Olmadan Reklam Filminde Oynadı

Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, kulübün yeni reklam filminde haberleri olmadan rol aldılar.

İstanbul, 21 Şubat 2013 /Şirket Haberleri/ -- Geçtiğimiz yıl taraftarları için kamera karşısına geçen ve Duman’ın ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendiren Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, geçtiğimiz günlerde de her şeyden habersiz olarak yeni reklam filminde rol aldılar ve bu kez Anadolu Efes taraftarları, oyuncular için ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendirdi.

Tamamı gizli kamerayla çekilen filmde, Anadolu Efes oyuncuları bir klasik müzik konserine gittiklerini zannediyorlar. Salondaki izleyiciler ve orkestra yavaş yavaş yerlerini alırken, Anadolu Efesli basketbolcular da kendilerine yapılacak sürprizden habersiz koltuklarına oturuyorlar.

Onlarca müzisyenden oluşan dev orkestranın ve hemen ardından da orkestra şefinin sahnede yerlerini almasıyla birlikte konser başlıyor.

Kısa bir klasik müzik dinletisinin ardından şefin el hareketiyle orkestra Duman’ın “Senden Daha Güzel” şarkısını çalmaya başlıyor. Bu sırada Anadolu Efes taraftarlarından birisi ayağa kalkıyor ve şarkıyı söylemeye başlıyor. Daha sonra salonun çeşitli yerlerinden taraftarlar birer ikişer ayağa kalkarak şarkıya eşlik ediyorlar. Tüm bu sürpriz çekimden habersiz olan basketbolcular ise yavaş yavaş ne olduğunun farkına varıyorlar ve şarkı ilerledikçe şaşkınlıkla birbirlerinin yüzüne bakıyorlar.

Şarkının sonuna doğru ışıklar kısa bir süre için kapanıyor ve tekrar yandığında tüm seyirciler Anadolu Efes formaları içinde ve ellerinde bayraklarla görünüyorlar. Şarkının sonuna gelindiğinde ise oyuncular da dahil bütün salon hep birlikte şarkıyı söylüyor, ellerindeki Anadolu Efes bayraklarını sallıyor.

Reklam filmi çekimleri Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde 15 gizli kamera kullanılarak gerçekleştirildi. Çekimlerde 540 kişilik figürasyon kullanıldı ve toplamda 750 kişi görev yaptı. Seyircilerin giydikleri Anadolu Efes formalarını gizlemek için ise cırt cırtlı özel kostümler hazırlandı.

Künye
Reklamveren: Anadolu Efes Spor Kulübü
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
Yaratıcı Ekip: Volkan Karakaşoğlu, Zeynep Karakaşoğlu, Zeynep Orbay
TBWA Marka Ekibi: Ebru Eğilmez, Chris Direduryan, Bilge Ertem
Stratejik Planlama Ekibi: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Nisan Danışman
Prodüksiyon Ekibi: Zeynep Gencebay, Ceyhun Sevil
Prodüksiyon Şirketi: Soda Film
Prodüktör: Yalçın Kılıç
Yönetmen: Gürkan Kurtkaya
Post Produksiyon: 1000 Volt
Medya Ajansı: Time
Kullanılan Mecralar: Internet, sinema

Paylaş

İLETİŞİM

Buket Şenarıcı Lobby PR

İLGİLİ KONULAR

Anadolu Efes Spor Kulübü
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.