Ekin Grubu şirketine ait haberler

Anadolu’ya Yayılan Otel Yatırımları 54 Sektörün İştahını Kabartıyor

Hazine Müsteşarlığı’nın turizme yönelik 171 projeyi teşvik belgesine bağlaması, otellere mal ve hizmet vermek isteyen, tekstilden mobilyaya, gıdadan, enerjiye kadar 54 sektöre milyarlarca dolarlık pazar yaratıyor. Yatırım ve işletme döneminde otellere mal ve hizmet vermek isteyen firmalar 10-13 Şubat tarihleri arasında yapılacak EMITT Fuarı kapsamında düzenlenecek olan ‘Turizm Tedarikçileri’ bölümünde otellerle buluşacak.

İstanbul, 12 Kasım 2010 /Şirket Haberleri/ -- Bu yıl 15’ncisi gerçekleştirilecek olan EMITT Fuarı kapsamında, ‘Büyüyen Turizm Pazarına Buradan Ulaşabilirsiniz’ sloganıyla ‘Turizmciler ile Tedarikçiler Buluşması’ yapılıyor. Ekin Grubu tarafından düzenlenen buluşma Tüyap’ta EMITT Fuarı’nın dördüncü salonunda 10-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Tüyap’taki EMITT Fuarı’nın 4’ncü salonunda 10-13 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan organizasyonu Ekin Grubu yapacak.

54 sektöre 10 milyarlık pazar
Konuyla ilgili bilgi veren organizasyonun yöneticisi Hicran Köfteoğlu, ‘Otellere mal ve hizmet veren firmalar 10-13 Şubat 2011 tarihlerinde düzenlenecek EMITT Fuarı’na yurt içinden ve yurtdışından katılacak ziyaretçi ve katılımcılar ile buluşma imkanı bulacak. EMITT Fuarı’nın 4. salonunda yer alacak tedarikçi firmalar yeni bir iş ve yeni pazarlar bulma olanaklarına sahip olacak’ dedi.

Artan otel yatırımları ile bu alanda 54 sektöre 10 milyar doları bulan bir pazar oluştuğunu belirten Köfteoğlu, EMITT Fuarı içinde açılan ‘Turizm Tedarikçileri’ özel bölümde stantları ile yer alacak firmaların burada otellerin yatırımcı, işletmeci ve profesyonel yöneticilerle doğrudan doğruya buluşma olanağı elde edeceklerini söyledi.

En büyük buluşma platformu
EMITT Fuarı’nın ‘Turizm Tedarikçileri’ özel bölümünün turizme mal ve hizmet vermek isteyen firmalar için önemli bir buluşma alanı olacağını belirten Köfteoğlu daha sonra şunları söyledi. ‘ EMITT Fuarı kendi alanında dünyanın en büyük ilk 5 fuarı arasında. Fuarın dördüncü salonu, katılımcı firmalara bu büyük buluşmada yer almalarını sağlamak açısından önemli bir platform olacak. Turizm pazarından girmek ve pazardan pay almak isteyen, paylarını artırmak isteyen firmaları burada otellerle bir araya getirmenin yanı sıra ilişkilerinin devamını sağlamak üzere de çeşitli düzenlemeler yaptık. Ekin Grubu’nun 25 yıldır sektörle olan yakın ilişkilerinden doğan deneyim ve birikimleri ile hazırlanan, otel yatırımcı ve işletmecilerin satın aldıkları mal ve hizmetler için başvuru kaynağı niteliğindeki ‘Turizm Tedarikçileri Rehberi’ne katılımcı firmalar için özel bölüm açıyoruz. Böylece fuarda başlayan ilişki ve birliktelikler yıl boyunca sürdürülebilecek. Katılımcı firmalar aynı zamanda www.turizmtedarikcileri.com sitesine ücretsiz olarak abone olarak buradan sektöre ilişkin bütün gelişmelerden anında haberdar olabilirler. Bu site sayesinde yatırım teşvik belgesi alan firmaları da anında öğrenip onlara ulaşabilirler.’

Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.