Avea şirketine ait haberler

Avea'dan Yeni Servis; Ringa


İstanbul, 15 Aralık 2004 /Şirket Haberleri/ -- Avea, yeni servisi ''Ringa'' ile abonelerine telefonlarının standart arama sesini değiştirme imkanı sunuyor.

Avea'dan yapılan açıklamada, standart çalma sesi yerine favori şarkılar ya da çok çeşitli ses efektleri dinletme seçeneği sunan yeni servisin, telefon modelinden bağımsız olduğu için her türlü telefon modeli ile kullanılabildiği belirtildi.

Açıklamaya göre, aboneler, farklı durumlarda farklı tanımlamalar yapabilme olanağı sağlayan ''Ringa'' servisi ile seçtikleri şarkı ve efektleri, genel veya kişiye özel olarak ayrı ayrı tanımlayabiliyor.

Aylık üyelik gerektiren ''Ringa'' servisi, abonelere 9 farklı kategoriden 200'den fazla ''Ringa'' alternatifi sunuyor. Servise üye olan abonelerin seçtikleri tüm şarkı ve efektler, kişisel ringa koleksiyonuna ekleniyor.

''Ringa'' servisinden yararlanmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahibi Avea abonelerin, 9292'yi telefonla aramaları ya da RINGA ACIK yazdıkları kısa mesajı 9292'ye göndermeleri yeterli oluyor.

Paylaş

EKLİ DOSYALAR

İLGİLİ KONULAR

Avea İletişim Hizmetleri A.ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.