Aygaz A.Ş. şirketine ait haberler

( 1 - 4 / 4 )
 

Aygaz’da Bayrağı Gökhan Tezel Devralıyor

Aygaz’da Bayrağı Gökhan Tezel Devralıyor
Aygaz - İstanbul, 01.10.2015 -- Ekim 2009’den bu yana Aygaz A.Ş.’nin Genel Müdürü olan Yağız Eyüboğlu, Koç Holding Enerji Grubu Başkan Vekilliği görevine atandı ve Genel Müdürlük görevini Gökhan Tezel’e devretti.

Diyabetik Çocuklar Kampı Aygaz’ın Desteği ile 23. Kez Düzenlendi

Diyabetik Çocuklar Kampı Aygaz’ın Desteği ile 23. Kez Düzenlendi
Aygaz - İstanbul, 06.07.2015 -- Türkiye’nin ilk sağlık kamplarından biri olan Diyabetik Çocuklar Kampı, Aygaz’ın desteğiyle 28 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında bu yıl 23. kez düzenlendi. Aygaz’ın 11 yıldır destek verdiği kamp, İstanbul Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü ve İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı ile Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği tarafından gerçekleştirildi. Bir hafta boyunca diyabetle yaşama eğitimi alan öğrenciler, kampa bir dans gösterisiyle veda ettiler.

Aygaz’dan Yeni Evlilere Hepsi Bir Yerde

Aygaz’dan Yeni Evlilere Hepsi Bir Yerde
Aygaz - İstanbul, 17.04.2015 -- Türkiye’nin her yerinde ailelerin enerji ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılayan Aygaz, yeni evlenen çiftleri bu yıl da unutmuyor ve ayrıcalıklı kampanyasıyla evlilik hediyesi veriyor. Kampanya kapsamında, son bir yıl içinde evlenen çiftler aldıkları ilk ev tüpü için depozito ücreti ödemezken, siparişlerinde 10 TL indirim kazanıyor. Aygaz ayrıca, yeni evlilere dedantör ve güvenli bağlantı seti de hediye ediyor.

Aygaz’dan Vodafone Abonelerine İndirimli Otogaz

Aygaz’dan Vodafone Abonelerine İndirimli Otogaz
Aygaz - İstanbul, 03.11.2014 -- Aygaz, Vodafone ile yaptığı işbirliği doğrultusunda tüketicilerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. Kampanya kapsamında, 30 Kasım 2014 tarihine kadar Aygaz ve Mogaz istasyonlarından otogaz alışverişi yapan Vodafone aboneleri, her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL olmak üzere, 30 Kasım’a kadar yapacakları üç alışverişte toplamda 15 TL tutarında indirim kazanacak.
( 1 - 4 / 4 )
Günün diğer haberleri
Aygaz A.Ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.