Aygaz A.Ş. şirketine ait haberler

( 1 - 12 / 12 )
 

Aygaz’dan Yeni Evlilere Hepsi Bir Yerde

Aygaz’dan Yeni Evlilere Hepsi Bir Yerde
Aygaz - İstanbul, 17.04.2015 -- Türkiye’nin her yerinde ailelerin enerji ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılayan Aygaz, yeni evlenen çiftleri bu yıl da unutmuyor ve ayrıcalıklı kampanyasıyla evlilik hediyesi veriyor. Kampanya kapsamında, son bir yıl içinde evlenen çiftler aldıkları ilk ev tüpü için depozito ücreti ödemezken, siparişlerinde 10 TL indirim kazanıyor. Aygaz ayrıca, yeni evlilere dedantör ve güvenli bağlantı seti de hediye ediyor.

Aygaz’dan Vodafone Abonelerine İndirimli Otogaz

Aygaz’dan Vodafone Abonelerine İndirimli Otogaz
Aygaz - İstanbul, 03.11.2014 -- Aygaz, Vodafone ile yaptığı işbirliği doğrultusunda tüketicilerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. Kampanya kapsamında, 30 Kasım 2014 tarihine kadar Aygaz ve Mogaz istasyonlarından otogaz alışverişi yapan Vodafone aboneleri, her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL olmak üzere, 30 Kasım’a kadar yapacakları üç alışverişte toplamda 15 TL tutarında indirim kazanacak.

Aygaz’dan Bayrama Özel Kampanya

Aygaz’dan Bayrama Özel Kampanya
Aygaz - İstanbul, 02.10.2014 -- Kurban Bayramı döneminde gerçekleşecek olan “Aygaz Mogaz Her Yerde” kampanyası kapsamında, 20 Ekim’e kadar www.aygaznerede.com ve www.mogaznerede.com adreslerinde yer alan formu dolduran tüketicilere, 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere, 10 TL otogaz hediye edilecek.

Aygaz’ın Reklam ve Pazarlama Kampanyalarına Bir Kristal, Bir Gümüş, İki Bronz Elma

Aygaz’ın Reklam ve Pazarlama Kampanyalarına Bir Kristal, Bir Gümüş, İki Bronz Elma
Aygaz - İstanbul, 22.09.2014 -- Aygaz, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllere bir yenisini daha ekledi. 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde; TV, basın, açık hava, radyo, kampanyalar, dijital, doğrudan pazarlama, entegre kampanyalar ve medya olmak üzere toplam 9 ana dalda dağıtılan ödüllerde Aygaz Otogaz, 3 kategoride 4 ödüle layık görüldü.

Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’ Projesi Alanya’da

Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’ Projesi Alanya’da
Aygaz - İstanbul, 18.08.2014 -- Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğine dikkat çektiği “Git Git Bitmez” projesi ile tüketiciyi bilgilendirmeye devam ediyor. 7 ilde tüketicilerle buluşulacak etkinliğin ilk ayağı 16-17 Ağustos tarihlerinde Alanya Belediye Aktivite Alanı'nda gerçekleşti.

Aygaz ve Mogaz Her Yerde

Aygaz ve Mogaz Her Yerde
Aygaz - İstanbul, 24.07.2014 -- Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla otogaz kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor.

Şeker Çocuklar Hem Diyabetle Yaşamayı, Hem de Dans Etmeyi Öğrenecek

Şeker Çocuklar Hem Diyabetle Yaşamayı, Hem de Dans Etmeyi Öğrenecek
Aygaz - İstanbul, 10.07.2014 -- Aygaz’ın desteğiyle düzenlenen Diyabetik Çocuklar Kampı, Türkiye’nin şeker çocuklarını 22. kez bir araya getiriyor. 12 Temmuz’a kadar devam edecek olan kamp, Türkiye’nin diyabetik çocuklara yönelik ilk sağlık kamplarından biri olma özelliğini taşıyor.

Müşteri Memnuniyetinde Aygaz Yine Lider

Müşteri Memnuniyetinde Aygaz Yine Lider
Aygaz - İstanbul, 08.07.2014 -- Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile milyonlarca ailenin tercihi olan Aygaz, Kal-Der ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen, 2014 yılının ilk çeyreğine ilişkin, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) Araştırması’nda, 5. kez ödüle layık görüldü. Aygaz’ın ardından, Mogaz ve Lipetgaz da LPG Distribütörleri alanında sektöründe tüketicileri en çok memnun eden markalar arasına isimlerini bir kez daha yazdırdı.

Aygaz’ın Kurumsal Yönetim Notu Yükseldi

Aygaz’ın Kurumsal Yönetim Notu Yükseldi
Aygaz - İstanbul, 02.07.2014 -- Koç Holding Enerji Grubu şirketlerinden Aygaz, Türkiye’de kurumsal yönetim derecelendirme notu en yüksek ilk üç şirketten biri oldu. Kurumsal yönetim derecelendirme notunu 9,29’e yükselten Aygaz, bu başarıyla bir kez daha, 150 ülkeyi kapsayan Dünya Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en iyi nota sahip ilk grup arasında yer aldı.

Mogaz Otogaz’dan ‘Bitmeyen Site’

Mogaz Otogaz’dan ‘Bitmeyen Site’
Aygaz - İstanbul, 25.06.2014 -- Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğini vurgulamak üzere www.gitgitbitmez.com adresinde 'Bitmeyen Site' projesini başlattı.

Aygaz Ünlü Müzikalleri Antalyalılarla Buluşturuyor

Aygaz Ünlü Müzikalleri Antalyalılarla Buluşturuyor
Aygaz - Antalya, 10.06.2014 -- Geçen yıl “Aygaz Yaz Şenliği” projesiyle, Anadolu’nun pek çok kentinde yazlık sinema nostaljisi yaşatan Aygaz, bu yıl da ünlü müzikalleri seyirciyle buluşturuyor. İlk olarak Aydın Söke’de, “Hisseli Harikalar Kumpanyası, Süt Kardeşler, Neşeli Günler, Bir Kış Öyküsü ve Lüküs Hayat” gibi ünlü müzikallerden parçaların yer aldığı gösterileri sergileyen “Aygaz Yaz Şenliği”nde ikinci durak, Antalya’nın Korkuteli ilçesi olacak.

Aygaz’a Kırmızı Ödül

Aygaz’a Kırmızı Ödül
Aygaz - İstanbul, 10.06.2014 -- Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markası Aygaz, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllere bir yenisini daha ekledi. Aygaz Otogaz için hazırlanan “Geleceğe Yol Al” ilan çalışmasıyla “Basında En İyi Reklam Ödülü” yarışmasında Kırmızı Ödülü’nü almaya hak kazandı.
( 1 - 12 / 12 )
Günün diğer haberleri
Aygaz A.Ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.