Aygaz A.Ş. şirketine ait haberler

( 1 - 12 / 20 )
 

Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’ Projesi Alanya’da

Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’ Projesi Alanya’da
Aygaz - İstanbul, 18.08.2014 -- Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğine dikkat çektiği “Git Git Bitmez” projesi ile tüketiciyi bilgilendirmeye devam ediyor. 7 ilde tüketicilerle buluşulacak etkinliğin ilk ayağı 16-17 Ağustos tarihlerinde Alanya Belediye Aktivite Alanı'nda gerçekleşti.

Aygaz ve Mogaz Her Yerde

Aygaz ve Mogaz Her Yerde
Aygaz - İstanbul, 24.07.2014 -- Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla otogaz kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor.

Şeker Çocuklar Hem Diyabetle Yaşamayı, Hem de Dans Etmeyi Öğrenecek

Şeker Çocuklar Hem Diyabetle Yaşamayı, Hem de Dans Etmeyi Öğrenecek
Aygaz - İstanbul, 10.07.2014 -- Aygaz’ın desteğiyle düzenlenen Diyabetik Çocuklar Kampı, Türkiye’nin şeker çocuklarını 22. kez bir araya getiriyor. 12 Temmuz’a kadar devam edecek olan kamp, Türkiye’nin diyabetik çocuklara yönelik ilk sağlık kamplarından biri olma özelliğini taşıyor.

Müşteri Memnuniyetinde Aygaz Yine Lider

Müşteri Memnuniyetinde Aygaz Yine Lider
Aygaz - İstanbul, 08.07.2014 -- Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile milyonlarca ailenin tercihi olan Aygaz, Kal-Der ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen, 2014 yılının ilk çeyreğine ilişkin, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) Araştırması’nda, 5. kez ödüle layık görüldü. Aygaz’ın ardından, Mogaz ve Lipetgaz da LPG Distribütörleri alanında sektöründe tüketicileri en çok memnun eden markalar arasına isimlerini bir kez daha yazdırdı.

Aygaz’ın Kurumsal Yönetim Notu Yükseldi

Aygaz’ın Kurumsal Yönetim Notu Yükseldi
Aygaz - İstanbul, 02.07.2014 -- Koç Holding Enerji Grubu şirketlerinden Aygaz, Türkiye’de kurumsal yönetim derecelendirme notu en yüksek ilk üç şirketten biri oldu. Kurumsal yönetim derecelendirme notunu 9,29’e yükselten Aygaz, bu başarıyla bir kez daha, 150 ülkeyi kapsayan Dünya Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en iyi nota sahip ilk grup arasında yer aldı.

Mogaz Otogaz’dan ‘Bitmeyen Site’

Mogaz Otogaz’dan ‘Bitmeyen Site’
Aygaz - İstanbul, 25.06.2014 -- Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğini vurgulamak üzere www.gitgitbitmez.com adresinde 'Bitmeyen Site' projesini başlattı.

Aygaz Ünlü Müzikalleri Antalyalılarla Buluşturuyor

Aygaz Ünlü Müzikalleri Antalyalılarla Buluşturuyor
Aygaz - Antalya, 10.06.2014 -- Geçen yıl “Aygaz Yaz Şenliği” projesiyle, Anadolu’nun pek çok kentinde yazlık sinema nostaljisi yaşatan Aygaz, bu yıl da ünlü müzikalleri seyirciyle buluşturuyor. İlk olarak Aydın Söke’de, “Hisseli Harikalar Kumpanyası, Süt Kardeşler, Neşeli Günler, Bir Kış Öyküsü ve Lüküs Hayat” gibi ünlü müzikallerden parçaların yer aldığı gösterileri sergileyen “Aygaz Yaz Şenliği”nde ikinci durak, Antalya’nın Korkuteli ilçesi olacak.

Aygaz’a Kırmızı Ödül

Aygaz’a Kırmızı Ödül
Aygaz - İstanbul, 10.06.2014 -- Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markası Aygaz, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllere bir yenisini daha ekledi. Aygaz Otogaz için hazırlanan “Geleceğe Yol Al” ilan çalışmasıyla “Basında En İyi Reklam Ödülü” yarışmasında Kırmızı Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Aygaz’a Bir Effie Daha

Aygaz’a Bir Effie Daha
Aygaz - İstanbul, 22.05.2014 -- Aygaz, Aygaz Otogaz için hazırlanan “Kartopu” ve “Oyuncak Araba” reklam kampanyaları ile, Reklamcılar ve Reklam Verenler Derneği’nin Effie Worldwide işbirliğiyle düzenlediği 2014 Effie Türkiye Reklam Etkinliği yarışmasında “Bronz Effie” ödülünü almaya hak kazandı.

Avrupa Kalite Teşkilatı Aygaz’ı Örnek Gösterdi

Avrupa Kalite Teşkilatı Aygaz’ı Örnek Gösterdi
Aygaz - İstanbul, 20.05.2014 -- Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Türkiye’de ilk kez “Müşteri Dostu Marka ve Müşteri Dostu Kuruluş” olarak belgelendirilen Aygaz, Avrupa markaları için model oldu. Avrupa Kalite Teşkilatı (EOQ), TSE tarafından geliştirilen belgelendirme sistemi ve şirket içindeki uygulamalar hakkında bilgi almak üzere TSE yetkilileri ile Aygaz’ı ziyaret ederek, uygulamayı Avrupa’daki şirketler için geliştirmeyi hedefliyor.

Aygaz Ev Tüpü Alanlar Kazanmaya Devam Ediyor

Aygaz Ev Tüpü Alanlar Kazanmaya Devam Ediyor
Aygaz - İstanbul, 22.04.2014 -- Aygaz, müşterilerine “30 TL Worldpuan veya 5 taksit” fırsatı sunmaya devam ediyor. 15 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında, World üye işyeri olan bayilerden Worldcard ile farklı günlerde tek ödemeyle yapılan ev tüpü alımında; ilk alışverişte 10 TL, ikinci alışverişte 10 TL, üçüncü alışverişte 10 TL olmak üzere üç tüpte toplam 30 TL Worldpuan kazanılabilecek veya 5 taksitte ödeme yapılabilecek.

Aygaz’a 4. Kez Müşteri Memnuniyeti Ödülü

Aygaz’a 4. Kez Müşteri Memnuniyeti Ödülü
Aygaz - İstanbul, 18.04.2014 -- Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle milyonlarca ailenin tercihi olan Aygaz, Mogaz & Lipetgaz; Türkiye Kalite Derneği (Kal-Der) ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) Araştırması’nda, tüpgaz alanında sektör birincisi markalar olarak seçilerek, gümüş heykel ödülüne layık görüldü. Aygaz, bu yılla birlikte dördüncü kez müşteri memnuniyeti ödülünü kazanan şirket oldu.
( 1 - 12 / 20 )
Günün diğer haberleri
Aygaz A.Ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.