Aygaz A.Ş. şirketine ait haberler

( 1 - 5 / 5 )
 

Diyabetik Çocuklar Kampı Aygaz’ın Desteği ile 23. Kez Düzenlendi

Diyabetik Çocuklar Kampı Aygaz’ın Desteği ile 23. Kez Düzenlendi
Aygaz - İstanbul, 06.07.2015 -- Türkiye’nin ilk sağlık kamplarından biri olan Diyabetik Çocuklar Kampı, Aygaz’ın desteğiyle 28 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında bu yıl 23. kez düzenlendi. Aygaz’ın 11 yıldır destek verdiği kamp, İstanbul Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü ve İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı ile Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği tarafından gerçekleştirildi. Bir hafta boyunca diyabetle yaşama eğitimi alan öğrenciler, kampa bir dans gösterisiyle veda ettiler.

Aygaz’dan Yeni Evlilere Hepsi Bir Yerde

Aygaz’dan Yeni Evlilere Hepsi Bir Yerde
Aygaz - İstanbul, 17.04.2015 -- Türkiye’nin her yerinde ailelerin enerji ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılayan Aygaz, yeni evlenen çiftleri bu yıl da unutmuyor ve ayrıcalıklı kampanyasıyla evlilik hediyesi veriyor. Kampanya kapsamında, son bir yıl içinde evlenen çiftler aldıkları ilk ev tüpü için depozito ücreti ödemezken, siparişlerinde 10 TL indirim kazanıyor. Aygaz ayrıca, yeni evlilere dedantör ve güvenli bağlantı seti de hediye ediyor.

Aygaz’dan Vodafone Abonelerine İndirimli Otogaz

Aygaz’dan Vodafone Abonelerine İndirimli Otogaz
Aygaz - İstanbul, 03.11.2014 -- Aygaz, Vodafone ile yaptığı işbirliği doğrultusunda tüketicilerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. Kampanya kapsamında, 30 Kasım 2014 tarihine kadar Aygaz ve Mogaz istasyonlarından otogaz alışverişi yapan Vodafone aboneleri, her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL olmak üzere, 30 Kasım’a kadar yapacakları üç alışverişte toplamda 15 TL tutarında indirim kazanacak.

Aygaz’dan Bayrama Özel Kampanya

Aygaz’dan Bayrama Özel Kampanya
Aygaz - İstanbul, 02.10.2014 -- Kurban Bayramı döneminde gerçekleşecek olan “Aygaz Mogaz Her Yerde” kampanyası kapsamında, 20 Ekim’e kadar www.aygaznerede.com ve www.mogaznerede.com adreslerinde yer alan formu dolduran tüketicilere, 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere, 10 TL otogaz hediye edilecek.

Aygaz’ın Reklam ve Pazarlama Kampanyalarına Bir Kristal, Bir Gümüş, İki Bronz Elma

Aygaz’ın Reklam ve Pazarlama Kampanyalarına Bir Kristal, Bir Gümüş, İki Bronz Elma
Aygaz - İstanbul, 22.09.2014 -- Aygaz, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllere bir yenisini daha ekledi. 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde; TV, basın, açık hava, radyo, kampanyalar, dijital, doğrudan pazarlama, entegre kampanyalar ve medya olmak üzere toplam 9 ana dalda dağıtılan ödüllerde Aygaz Otogaz, 3 kategoride 4 ödüle layık görüldü.
( 1 - 5 / 5 )
Günün diğer haberleri
Aygaz A.Ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.