Barbie şirketine ait haberler

Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor

Barbie’den oyun arkadaşlarına yeni bir sürpriz! Eğlence dolu oyunlarına sevimli köpeklerini de dahil eden Barbie, köpeklerine yüzme öğretiyor. “Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor” oyun seti, miniklere hem hayvan sevgisini aşılıyor hem de keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.

İstanbul, 20 Ağustos 2010 /Şirket Haberleri/ -- Barbie, köpeği Taffy ile geçirdiği keyifli yüzme aktivitesine minik oyun arkadaşlarını da davet ediyor. Minik yavru köpeklere yüzme öğreten Barbie ve Taffy’nin eğlencesi kız çocuklarının oyunlarını renklendiriyor.

Minikler bu eğlenceli oyuna havuza su doldurarak başlıyor. Havuzun keyfini simit, top ve basketbol potasıyla çıkaran yavru köpekler, anneleri Taffy’den yüzme öğreniyorlar. Kuyruğundan kurulduğunda yüzmeye başlayan Taffy, minik yavrularını enselerinden tutarak yüzdürüyor. Çocuklar, minik yavruları tramplenden atlatarak eğlenceyi iki katına çıkarıyor. Minikler, yavru köpeklerle havuzda oynadıktan sonra Barbie’nin arkasındaki düğmeye basarak onları kurulayabiliyorlar. Barbie’nin şık pembe havlusuyla kurulanan köpekler dinleniyor ve tekrar oynamaya başlıyorlar.

Yazın tadını çıkarmanın en eğlenceli hali olan Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor oyun seti her yere kolayca götürülebiliyor.

Paylaş

İlgili Etiketler

Taffy
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.