Yıldız Holding şirketine ait haberler

Bilal Kaafarani Yıldız Holding’de

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Global Inovasyon ve Ar-Ge Grup Başkanlığı (İçecek dışı tüm kategoriler) görevine Bilal Kaafarani atandı.

İstanbul, 13 Nisan 2011 /Şirket Haberleri/ -- Yıldız Holding “Global Inovasyon ve Ar-Ge Grup Başkanlığı (İçecek dışı tüm kategoriler)” görevine Bilal Kaafarani atandı. BusinessWeek Dergisi tarafından dünyanın “25 Inovasyon Üstadı” arasında gösterilen Bilal Kaafarani, Yıldız Holding ailesine katılmadan önce, Coca Cola’da Global Inovasyon ve Teknoloji Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Bilal Kaafarani Detroit, Michigan Wayne State Üniversitesinden mezun olduktan sonra profesyonel kariyer yaşamına P&G Cincinnati’de başladı. Kaafarani,  kariyeri süresince Metal & Thermit, Health Care Industry,  Tropicana Products, Kraft Foods, Fritolay, PepsiCo International ve The Coca Cola Company şirketlerinde artan sorumluluklarla birlikte farklı görevleri üstlendi.

Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.