Bosch şirketine ait haberler

Bosch Çevre Kulübü ve Hürriyet Aile, Çocukları Hayallerindeki Doğayı Resmetmeye Çağırıyor

Bosch Çevre Kulübü ve Hürriyet Aile’nin ortak projesi “Hayalindeki Doğayı Resmet” yarışması ile birbirinden güzel hediyeler kazanmaya hazır mısınız? Çocuklar hayallerindeki doğayı resmediyor, çizdiği resmi http://www.hurriyetaile.com/bosch/ adresinden paylaşıyor ve 31 Ekim’e kadar sürecek yarışmanın sonunda aileler muhteşem hediyeler kazanıyor.

İstanbul, 04 Ekim 2012 /Şirket Haberleri/ -- “Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece günlük yaşamımızı değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin doğa dostu platformu Bosch Çevre Kulübü, Hürriyet Aile işbirliği ile tüm çocukları hayallerindeki doğayı resmetmeye davet ediyor. Yarışma kapsamında aileler, çocuklarının çizdiği resimle yurt dışı seyahati kazanma fırsatı yakalıyor. İki kategoride gerçekleşen yarışma kapsamında Bosch Çevre Kulübü “Minikler” kategorisinde 4 - 7 yaş arası çocukların resimleri, Bosch Çevre Kulübü “Yıldızlar” kategorisinde 8 - 13 yaş arası çocukların resimleri yarışıyor. Yarışma, 31 Ekim 2012 tarihine kadar sürüyor. Yarışmanın jürisinde Bosch Ev Aletleri ve Hurriyetaile.com yöneticilerinin yanı sıra, konusunda uzman blogger, klinik psikolog, pedagog ve resim öğretmeni isimler yer alıyor.

Büyük ödül Londra Seyahati
Yarışmanın 4 - 7 ve 8 - 13 yaş kategorilerindeki birincileri, iki gece üç gün sürecek, Londra Doğa Tarihi Müzesi’ni ziyaret etme fırsatı bulacakları üç kişilik  Londra Seyahati ve Resim Boyama Seti kazanıyor. İkincilere Resim Boyama Seti ve Bosch Saç Şekillendirme Seti, üçüncülere Resim Boyama Seti ve Bosch Saç Kurutma Makinesi hediye edilirken, yarışmanın dördüncü ve beşincilerine de Resim Boyama Seti veriliyor.

Bosch Çevre Kulübü 120 bini aşkın ziyaretçisi ile bilinçli çevreciler yetiştiriyor
Doğa dostu teknolojilerinin yanı sıra çevre ve eğitim odaklı sosyal sorumluluk çalışmaları ile doğal kaynaklarımızı koruyan ve sürdürülebilir bir yaşamı destekleyen Bosch Ev Aletleri’nin çevre bilincine sahip nesiller yetiştirilmesine daha çok katkı sağlamak hedefiyle 2011 yılında, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde hizmete açtığı www.bosch-cevrekulubu.com web sitesi birinci yaşını doldurdu. 4 - 7 yaş grubu çocuklara hitap eden Minikler ile 8 - 13 yaş grubundaki çocuklara ve gençlere özel içerikle geliştirilen Yıldızlar olmak üzere iki ana kategoride yayın yapan sitenin 120 bini aşkın ziyaretçisi bulunuyor. Orman, deniz, şehir ve tarım olmak üzere dört ana temadan oluşan Minikler kategorisinde, her temada, çevre ile ilgili farklı bir konu işleniyor. Özel animasyonlar eşliğinde sesli olarak aktarılan konular, birbirinden farklı hikâyeler, öğretici şiirler, haber ve oyunlarla daha da güçlendiriliyor. Yıldızlar kategorisi, doğa, kültür-sanat, uzay, spor gibi birçok konuda yalnızca bilgi vermekle kalmayıp, oyunlar ve eğlenceli uygulamalarla ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Son derece interaktif ve kullanıcı dostu olarak tasarlanan kategoride, Yıldızlar, özel forum alanından mesajlaşmaya, arkadaşlık sisteminden görsel ve metin içerikleri eklemeye ve site muhabirliğine yükselmeye kadar pek çok özellikten faydalanabiliyor. Bosch Çevre Kulübü web sitesine kendi alanlarında uzman bir danışma kurulu destek veriyor.

Ayrıntılı bilgi almak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri Bosch Çağrı Yönetim Merkezini arayabilirler (444 6 333) www.bosch-home.com/tr

Paylaş

İLGİLİ KONULAR

Bosch Sanayi Ve Ticaret A.ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.