Divan şirketine ait haberler

Divan Grubu ve Sitil Yapı, Gaziantep Divan Otel ve Residences İçin El Sıkıştı

Gaziantep’e açmayı planladığı yeni projesi için Sitil Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Akıncı’nın ve Divan Grubu yetkililerinin imzalarıyla hayata geçecek olan, 20 milyon Euro’luk yatırımla Gaziantep’te Otel ve Residences açmaya hazırlanıyor. Yapımı Sitil Yapı tarafından gerçekleştirilecek 121 odalı beş yıldızlı bir otel ve 48 dairelik bir rezidanstan oluşacak projenin 2012 yılında tamamlanması planlanıyor.

İstanbul, 03 Ağustos 2011 /Şirket Haberleri/ -- Türk otelcilik sektörünün en önemli isimlerinden Divan, Gaziantep’te hayata geçireceği Divan Otel ve Residences projesinde, üstün hizmet kalitesini Anadolu ile buluşturmaya hazırlanıyor.  Türk ekonomisinin lokomotif şehirlerinden biri olan Gaziantep’e yapacağı yatırımda Sitil Yapı güvencesi ile misafirlerine ulaşmayı hedefleyen Divan Grubu,  Gaziantep’e yeni bir soluk getirecek projesinde, otel hizmetini ve ev konforunu tek bir projede birleştirecek. 

Gaziantep’in Şehitkamil bölgesinde ipek yolu üzerine konumlanacak Divan Otel ve Residences projesi, arsa maliyeti hariç 20 milyon Euro'luk yatırım maliyeti ile şehir otellerine bir yenisini daha ekliyor. Divan Yetkilileri,  ekonomiye yön veren bir şehrin işgücüne katkıda bulunmak üzere, özellikle iş toplantıları ve seminerlere yönelik ‘Eksiksiz Hizmet’ ilkesiyle yola çıktıklarını söyledi.

Türkiye’de ve yurtdışında birçok marka otelin anahtar teslimi yapımını gerçekleştiren Sitil Yapı; Divan Otel ve Residences projesi kapsamında 121 odalı ve beş yıldızlı bir otel ve 48 dairelik bir rezidans inşa edecek. 1990’li yıllarda Antalya’da kurulan Sitil Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Salih Aras, projeyle ilgili yaptığı açıklamada; şehrin içinden geçen ve tarihi İpekyolu üzerine kurulacak Divan Otel ve Residences projesinin, havaalanına 20. km. olan uzaklıkta bulunan avantajlı konumuyla da fark yaratacağının altını çizdi. 

Paylaş
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.