Finansbank şirketine ait haberler

Finansbank’ın 25. Yılında Bir Günde 25 Yeni Şube

Finansbank bir günde 25 yeni şube açıyor. Bu yıl 25. yılını kutlayan ve ‘Bizce Mümkün’ anlayışıyla hizmet veren Finansbank, müşterilerine daha da hızlı ve verimli hizmet sunabilmek için 10 Aralık Pazartesi günü aralarında Burdur, Zonguldak, Amasya, Elazığ, Mardin, Yozgat, Trabzon gibi illerin de olduğu 25 yeni şubeyi hizmete sokuyor. Yeni şubelerle Finansbank 12 binden fazla çalışana ve toplam 568 şube sayısına ulaşıyor.

İstanbul, 10 Aralık 2012 /Şirket Haberleri/ -- Bu yıl 25. yılını kutlayan Finansbank, müşterilerine daha hızlı, daha iyi ve daha fazla hizmet sunabilmek için şube sayısını artırmaya devam ediyor. Bir günde 25. Yılını sembolize eden 25 yeni şube açan Finansbank, şube sayısını 568’e çıkarıyor.

Müşteri odaklı faaliyetleriyle ön plana çıkan Finansbank, yeni şubeleriyle yaygın hizmet ağını genişletiyor. Aralarında İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra Burdur, Zonguldak, Amasya, Kahramanmaraş, Çankırı, Edirne - Uzunköprü, Balıkesir - Burhaniye, Elazığ, Yozgat, Mardin - Kızıltepe, Trabzon - Değirmendere’de de şube açılıyor.

‘En büyük gücümü çalışanlarımız…’
Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, Türkiye geneline yayılmış Finansbank şubeleriyle müşterilere daha iyi ve daha hızlı bir hizmet sunacaklarını söyledi. Finansbank ailesinin yeni şubeler ve yeni çalışanlarla her geçen gün büyüdüğünü belirten Güzeloğlu, ‘Bizce Mümkün’ diyerek girdiğimiz  bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimiz ve Türk ekonomisi için değer üretirken, en büyük gücümüzü Finansbanklılar, yani çalışma arkadaşlarımız oluşturuyor” dedi.

Paylaş

EKLİ DOSYALAR

İLGİLİ KONULAR

Finansbank A.Ş.
İlgili Konular
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.