GittiGidiyor şirketine ait haberler

Firdevs, Bihter ve Nihal’in Kıyafetleri GittiGidiyor’da

Ekranların sevilen dizisi Aşk-ı Memnu’daki kadın oyuncuların birbirinden şık kıyafetleri, 26-31 Mayıs tarihleri arasında, GittiGidiyor’da gerçekleşecek açık artırma ile satışa sunulacak. Açık artırmadan elde edilen gelir TEMA Vakfı’nın yapacağı fidan dikimi için kullanılacak.

İstanbul, 24 Mayıs 2010 /Şirket Haberleri/ -- Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’de yayınlanan, senaryosu kadar kıyafetleriyle de milyonları ekran başında kilitleyen Aşk-ı Memnu dizisinin kadın başrol oyuncularının kıyafetleri, TEMA Vakfı yararına Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com’da açık artırmaya sunuluyor.

Beren Saat’in canlandırdığı Bihter’in gri elbisesi ve krem rengi paltosu, Hazal Kaya’nın canlandırdığı Nihal’in kırmızı ve krem rengi tuvaleti, Nebahat Çehre’nin canlandırdığı Firdevs’in siyah elbisesi ve Nur Aysan’ın canlandırdığı Peyker’in turkuaz elbisesi 500 TL’den başlayarak özel açık artırmaya çıkarılıyor.

GittiGidiyor.com’da 26-31 Mayıs tarihleri arasında devam edecek olan açık artırmayı kazananlar hem birbirinden güzel kıyafetlerin sahibi olacak hem de Türkiye’nin yeşillendirilmesine katkıda bulunacak.

Açık artırmaya sunulan kıyafetler:
• Nihal’in Özlem Süer imzalı kırmızı tuvaleti
• Nihal’in Gamze Saraçoğlu imzalı krem rengi tuvaleti
• Bihter’in Özgür Masur imzalı gri elbisesi
• Bihter’in İpekyol marka krem rengi paltosu
• Firdevs’in Ezra-Tuba kardeşler tarafından tasarlanan siyah rengi elbisesi
• Peyker’in Marchesa marka turkuaz rengi elbisesi
www.gittigidiyor.com/ask-i-memnu

Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.