FLO şirketine ait haberler

Flo’da İndirim Günleri


İstanbul, 13 Mart 2007 /Şirket Haberleri/ -- Flo Ayakkabı Alışveriş Merkezi nakit ve kredi kartı tek çekimde %50, kredi kartı ve taksitli ödemelerde %40 indirim fırsatıyla sezonu kapatmaya hazırlanıyor. Kışlık ayakkabı alışverişinde son günleri yaşarken, Flo’nun bu avantajlı kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Gelecek kışa şık ve yeni ayakkabı alternatifleriyle girmek istiyorsanız, en yakındaki Flo Mağazası’na bir an önce gitmeniz gerekiyor. Nisan başına kadar devam edecek olan kampanyayla zevkinize uygun birçok model alternatifini gardırobunuza katabilirsiniz.

Bot ve çizmelerde kovboylar ve binici modellerin ön planda olduğu Flo Kadın Kış Koleksiyonu’nda hem sivri hem de yuvarlak burunlar birbirinden değişik topuklarla kendini gösteriyor. Uzun çizmeler, asker botları, hem ince, hem kalın hem de dolgu tabanlı modeller, casual ve comfort botlar ve kar botları da kampanya dahilindeki ürünler arasında yer alıyor. Şık zarif ayakkabı alternatifleriyle de ilkbahara girerken gardırobunuzu zenginleştirebilirsiniz. Geniş ürün gamıyla erkek ve çocuk koleksiyonuyla dikkat çeken Flo, sizleri ailenizle birlikte avantaj günlerine bekliyor.

Not: Yeni sezon ürünleri indirime dahil değildir.

Paylaş

EKLİ DOSYALAR

Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.