İSMEK şirketine ait haberler

Görülmeye Değer Kitre Bebek ve Rölyef Sergisi

İSMEK’ten rölyef ve kitre bebek eğitimi alan kursiyerler Optimum Outlet’te muhteşem bir sergi düzenliyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra Kemal Sunal, Adile Naşit, Ayşen Guruda, Cüneyt Arkın gibi Türk sinemasının unutulmaz isimlerinin büstlerinin yer aldığı sergide, rölyef tablo ve objeler, kitre bebekler ve köy yaşantısını her yönüyle tasvir eden panoramik köy; görenlerin büyük beğenisini topluyor.

İstanbul, 17 Mayıs 2011 /Şirket Haberleri/ -- Aldıkları rölyef ve kitre bebek eğitiminin ardından Optimum Outlet’te bir sergi düzenleyen İSMEK Kartal Merkez ve Maltepe Cevizli Kurs Merkezi kursiyerlerinin sergisi yoğun bir ilgi altında gerçekleşiyor. 26 Mayıs 2011’e kadar gezilebilecek sergide kitre bebek ve rölyef teknikleriyle yapılmış toplam 66 parça eser yer alıyor.

Optimum Outlet’de düzenlenen İSMEK sergisinde, rölyef tekniği ile yapılan büstler, ziyaretçilerin büyük beğenisini topluyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın büstü, Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden olan Kemal Sunal, Ayşen Guruda, Cüneyt Arkın ve Adile Naşit’in büstlerinin yanı sıra Sunay Akın, Haşmet Babaoğlu, Hıncal Uluç ve daha birçok başarılı ismin büstü serginin dikkat çekici eserleri arasında yer alıyor.

Pek çok rölyef tablonun, folklorik ve karikatürize edilmiş kitre bebeklerin, rölyef objelerin, rölyef tekniği ile yapılan karnaval maskelerinin yer aldığı sergide kitre bebek ve rölyef kursiyerlerinin ortaklaşa yaptığı panoramik köy, sergiyi gezenlerin ilgi odağı oluyor. Okulu, köy kahvesi, sağlık ocağı, çeşmesi, bakkalı, asker uğurlama ve düğün alayı tasvirlerine kadar her şeyiyle canlandırılan köy, 3 metreye 4 metre boyutlarında yapılmış.

İSMEK’in Optimun Outlet’teki sergisi alışveriş merkezinin açık olduğu 10.00 ile 22.00 saatleri arasında gezilebiliyor.

Optimum Outlet Adres: E-5 Üzeri Göztepe/ Kadıköy

Paylaş
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.