Karaca Home şirketine ait haberler

Kahvaltı Sofraları Karaca’nın Lale Desenleri ile Renkleniyor...


İstanbul, 18 Mart 2008 /Şirket Haberleri/ -- Karaca’nın iki yıllık bir Ar-Ge çalışması sonucunda yarattığı yeni seti, lale desenleri ile kahvaltı sofralarına baharın ışıltısını taşıyor. İnceliği ve şeffaflığı ile dikkat çeken Lale desenli Kahvaltı Takımı, Türkiye’nin her noktasında 10 taksit avantajı ile 210 YTL’den temin edilebilir.

Geleneksel Türk motiflerini günün modern çizgileri ile bütünleştiren Karaca ürünleri, mutfak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ergonomik yapıda üretiliyor. Türk tasarımcılar tarafından dizayn edilen ürünler sağlamlığı ve kaliteyi temsil ediyor.

36 parçadan oluşan 6 kişilik Karaca Lale desenli Kahvaltı Takımı’nın hammaddesinde %60 oranında kemik tozu bulunuyor. Bu sayede ürün inceliği ve şeffaflığı ile ön plana çıkıyor.

Karaca Kahvaltı Takımları”nı Karaca’nın Türkiye genelindeki iki bine yakın yetkili zücaciye mağazalarında ve alışveriş merkezlerindeki tüm KRC Shop’larda bulabilirsiniz.

Ayrıca ayrıntılı bilgi için www.krc.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

EKLİ DOSYALAR

Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.