NG Kütahya Seramik

NG Kütahya Seramik şirketine ait haberler

( 1 - 5 / 5 )
 

‘Uzat Elini’ Projesine Destek

‘Uzat Elini’ Projesine Destek
NG Kütahya Seramik - İstanbul, 24.10.2004 -- Kütahya Seramik, dünyanın en büyük sivil toplum örgütü olan Rotary Kulübü’nün 50. kuruluş yılı kutlamaları kapsamında 2 Mart’ta, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Resim Sergisi’ne sponsor oldu.

Sırlı Porselen Seramikler, Kütahya Seramik Ürün Gamındaki Yerini Aldı

Sırlı Porselen Seramikler,  Kütahya Seramik Ürün Gamındaki Yerini Aldı
NG Kütahya Seramik - İstanbul, 24.10.2004 -- Seramik kaplama malzemeleri son yıllarda yaşadığı gelişim, kazandığı modern ve estetik bakış açısı ile sadece iç dekorasyona özgü olmaktan çıkıp dış mekanlarda da geniş kullanım alanına sahip olmuştur.

Kütahya Seramik Genel Müdürü Aykut Bulut: ‘En Önemli Görevimiz Şirketimizin Gelecekte de Var Olmasını Sağlamak’

Kütahya Seramik Genel Müdürü Aykut Bulut: ‘En Önemli Görevimiz Şirketimizin Gelecekte de Var Olmasını Sağlamak’
NG Kütahya Seramik - İstanbul, 24.10.2004 -- Seramik sektörünü değerlendirirken Türkiye’den önce dünyanın durumuna bakmak lazım. Dünya seramik sektöründe 6 milyar m²’lik bir üretim söz konusu. Türkiye’nin de aralarında olduğu 6 ülke (Çin, İspanya, İtalya, Brezilya, Endonezya ve Türkiye) bu üretimin %70’lik kısmını beraber karşılıyor.

Doğadan İnsana Seramik Yolculuğu

Doğadan İnsana Seramik Yolculuğu
NG Kütahya Seramik - İstanbul, 24.10.2004 -- Türkiye’de seramiğin, gerek Anadolu topraklarında hammadde olarak yaygınlığı, gerekse ülke insanının doğal zenginliğini işlemesine dair sahip olduğu bilgi birikimi, seramiği günlük yaşamımızda kullanabileceğimiz bir ürün haline getirmiştir.

Önce Eğitim

Önce Eğitim
NG Kütahya Seramik - İstanbul, 24.10.2004 -- Kütahya Seramik, profesyonel yapısının gerektirdiği deneyimli ve konularında uzman kadrosu ile düzenlediği eğitimlerle sektörel manada faaliyet gösteren kişileri buluşturarak, eğitim ve bilginin değerini ön plana çıkarmaktadır.
( 1 - 5 / 5 )
Günün diğer haberleri
NG Kütahya Seramik
Bu Sayfayı Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.