Lee Cooper şirketine ait haberler

Lee Cooper Soğuk Kış Günlerinde Montlar ve Kabanlarla Yanınızda


İstanbul, 11 Aralık 2012 /Şirket Haberleri/ -- Kış ayının kendini iyice hissettirdiği bu günlerde kışa girerken Lee Cooper koleksiyonunda yer alan mont ve kabanlar ile hem şık hem cool olun.

Şişme kaz tüyü mont ve yelekler ile denim ve deri kumaşlardan hazırlanan mont ve kabanlar renk alternatifleri ile gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olacak.

Lee Cooper Sonbahar - Kış 2012 koleksiyonunda iki farklı tema ile oluşturduğu koleksiyonunda mont ve trikolarda Meksika, Küba gibi tropik ülkelerin ‘etnik teması’ ile ‘avcı ruhunu’ taşıyan ürünlerden oluşuyor.

Kadın ve erkek koleksiyonlarında farkınızı ortaya koyacak koleksiyonda tasarımdaki çeşitlilik size sayısız alternatifler sunuyor. İster etnik görünümle sıcaklığınızı, ister avcı ruhu ile cool ve özgür tarafınızı vurgulayın.

Koleksiyonda öne çıkan Hyperculture teması ile mevsimin içinizi ısıtacak renkleri ve bir o kadar fark yaratacak etnik öğelerini yeniden yorumlayarak yeni bir siluet oluşturulması, Avrupalı denim markasının farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

İndigo, lacivert, sax mavi, haki, nefti yeşil, güçlü yeşil, hardal kırmızı, flaş oranj tonları ve fuşya gibi sıcak renklerin kışa adapte edilmesi ile detaylarda görünen nakış ve baskı tekniklerinin kullanılması temanın etnik görüntüsünü destekliyor.

Bununla birlikte açık yıkamalı jeanler, koyu rinse yıkamalar, non denimde haki, lacivert gibi koyu renkler canlı renk parçalarla hareketlendiriliyor. Erkekte sırtı nakışlı denim gömlek, canlı renklerin birlikteliğinden oluşan ekose gömlekler, renkli kaplamalı denim görünümlü pantolonlar ve yine kontrast renkli t-shirtler Lee Cooper sevenlerin cool görüntülerine sıcaklığı da ekliyor.

Kadında baskılı denim gömlekler, renkli ve lurex ip ile karıştırılmış örgü kazaklar, renkli bell bottom, non denim ve kadife pantolonlar ise bu temanın ayrılmaz parçaları.

Koleksiyonun büyük kısmını oluşturan diğer bir tema Eco Hedonism ile avcı ruhu ön planda.

Barbour görüntüsü kaplamalı kumaşlar, kapitone süet ya da alkantra patchler ton sür ton kombinler temanın anahtar öğelerini oluşturuyor.

Koyudan açığa kahve rengi tonları, petrol rengi tonları, koyu turuncudan koyu kırmızıya uzanan sıcak ama flaş olmayan tonlar ile haki, taş siyah ve mor bu temanın renkleri arasında.

Erkekte ve kadında parkalar, kadife ceketler, kadife ve alkantra garnili ceket ve montlar, nopeli saç örülü patchli pazaklar, flok baskılı t-shirtler ile bu kış tam bir moda ve trend avcısı olacaksınız.

Paylaş

İlgili Etiketler

kabanmont
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.