MagicForm şirketine ait haberler

MagicForm’da Korse Zamanı

Korse Koleksiyonu ile fonksiyonelliğin ve şıklığın önemini bir kez daha vurguluyor. İç dünyasında fonksiyonelliği, şık tasarımlar ile birleştirmek isteyen kadınlar için tasarlanan Korse Koleksiyonunda yer alan ürünler, yumuşacık dantelin egemenliği altında.

İstanbul, 01 Mart 2011 /Şirket Haberleri/ -- İç dünyasında fonksiyonelliği, şık tasarımlar ile birleştirmek isteyen  kadınlar için tasarlanan Korse Koleksiyonunda yer alan ürünler, yumuşacık dantelin egemenliği altında.

Pudra, siyah, mor, lacivert, ekru ve beyaz renklerle hazırlanan koleksiyonda, korsenin sadece işe yararlığı değil aynı zamanda da şık dokunuşları ortaya çıkıyor.

Her dönemin favori rengi olan siyah ve yumuşacık dantelin kombinasyonu ile tasarlanan ve leopar desenleri ile hayat bulan tasarım, Animal Print serisinde baş rolü oynuyor. Sade çizgileri tercih eden kadınlar için hazırlanan ve yine siyah renk kullanılarak hazırlanan korse , taş detayları ile dikkat çekiyor.

MAGICFORM Özellikli Ürünler serisinde yer alan, ten, beyaz ve siyah renkler ile hayata geçen koton ve likra ağırlıklı tasarımlarda ise, tamamen fonksiyonellik ön planda. Özellikle elbiselerin içerisine giyilmek üzere tasarlanan kupları ve bedenleri marka tarafından kişiye özel olarak da ayarlanabilen ürün, kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.

 MAGICFORM ürünlerini, seçkin iç giyim mağazalarında, Boyner ve Debenhams zincirlerinde ve
markanın Nişantaşı Valikonağı Caddesi ve Kanyon AVM’deki konsept mağazalarında bulabilirsiniz.

Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.