Media Markt şirketine ait haberler

Media Markt Mersin 4. Yaşını Çukurova’da İnanılmaz Fiyatlarla Kutluyor

Media Markt Mersin mağazası, 4. yaşını Mersinli ve Adanalı teknoloji severlere sunulan inanılmaz kampanyalarla kutluyor. 15 Kasım Salı günü, Media Markt Adana Seyhan ve Media Markt Adana Optimum mağazaları, düzenleyecekleri kampanyalarla kapılarını sabah 06:00’da teknoloji severler için açacak.

İçel, 12 Kasım 2011 /Şirket Haberleri/ -- Türkiye’deki 18 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Avrupa’nın en büyük elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt’ın, Mersin mağazasının 4. doğum günü, Adanalı ve Mersinli teknoloji severlere sunulan özel indirimler ile kutlanıyor. Tüm ürünlerde inanılmaz indirimlerin olacağı doğum günü şenliği, sadece Media Markt Mersin mağazasında değil, Media Markt Adana Optimum ve Media Markt Adana Seyhan mağazalarında da kutlanacak.

Media Markt Mersin mağazasının 4. yaşını birlikte kutlayacağı Media Markt Adana Optimum ve Media Markt Adana Seyhan da, 15 Kasım Salı günü saat 06:00’da teknoloji severlere özel inanılmaz kampanyalarla kapılarını açacak.

Canlı DJ performansı eşliğinde gerçekleşecek Media Markt Mersin’in doğum gününde mağazaya gelen ziyaretçiler, doğum gününe özel sürprizler ve inanılmaz kampanyalarla karşılaşacak.

Media Markt mağazalarına gelen teknoloji severler, buzdolabından ütüye, televizyondan müzik setine, çamaşır makinesinden ev sinema sistemine, cep telefonundan navigasyona, oyun sistemlerinden dizüstü bilgisayara, bilgisayar aksesuarından fırına kadar, binlerce ürün çeşidine, uygun fiyatlarla ve cazip ödeme koşulları ile bütçelerini zorlamadan sahip olma fırsatına ulaşabilecekler. 

Paylaş
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.