Mondi şirketine ait haberler

Mondi’de Tek Kişilik Baza 149 TL

Mondi, 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyasında ‘Fazla söze gerek yok, rakamlar konuşuyor’ diyor.

İstanbul, 22 Ekim 2011 /Şirket Haberleri/ -- Mondi, 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyasında ‘Fazla söze gerek yok, rakamlar konuşuyor’ diyor. Bazadan yatağa, kanepeden yatak odası takımına kadar pek çok ürününde kalitesiyle olduğu kadar, fiyat ve taksit seçenekleriyle de adından söz ettirecek marka, yılın son kampanyasıyla evini yenilemek isteyenlerin yüzlerini güldürüyor.

Geçtiğimiz aylarda yayına giren yeni reklam kampanyasında ünlü türkücü Nihat Doğan’la işbirliği yapan Mondi, ünlü sanatçının sahne aldığı görüntülerle müşterilerinin gönlünü fethetmişti. 'Mesele yolda kalmak değil, asıl yolunu kaybetmekten kork' diyerek, gerçek hayatta da alışık olduğumuz Doğan özlü sözleriyle, keyifli görüntülere sahne olan reklam filmi ile Mondi, indirim avantajlarını daha keyifli hale getirdi.

Kampanya kapsamında aynı ebatlı Zero stres yatak alana 149 liradan satılan ve evin tüm yükünü kaldırmaya aday tek kişilik Flexy Baza; hem uygun fiyatıyla hem de çelik konstrüksiyonu, uzun yıllar dayanan sağlam yapısı ve güvenlik sistemi ile en iyi alternatifi sunuyor.

Ödemelerini uzun vadeye yaymak isteyenler için 36 aya varan vade farkı ödeme imkanı alternatifin de olduğu kampanyada aylık 12,90 TL’den başlayan taksitlerle  kanepelere; 3,80 TL’den başlayan taksitlerle yataklara; 35,30 TL’den başlayan taksitlerle yatak odası takımlarına sahip olunabilir.

Mondi’nin, rahat kanepe ve koltuk takımları, konforlu yatakları, güvenli ve fonksiyonel bazaları, kullanışlı yatak ve yemek odası takımlarının dahil olduğu yılın bu son kampanyasında; Axess’le alışveriş yapanlar dilerse, şimdi alıp Mart 2012’de ödemeye başlıyor. 

Paylaş
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.