Fırsat Elektronik Tic. ve San. A.Ş. şirketine ait haberler

( 1 - 5 / 5 )
 

‘morhipo.com’da Kelebek İndirimi Başladı

‘morhipo.com’da Kelebek İndirimi Başladı
Morhipo - İstanbul, 27.02.2014 -- Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan morhipo.com’un online dünyaya taşıyarak gelenekselleştirdiği Büyük Kelebek İndirimi, uygun fiyatlar ve birbirinden güzel seçenekler sunuyor.101 markanın 9 binden fazla ürününe indirimli fiyatlar üzerinden sepette anında %50 indirim veren Kelebek İndirimi’nden yararlanmak için 27-28 Şubat tarihlerinde mutlaka morhipo.com’u ziyaret edin, avantajlı alışverişe merhaba deyin.

İnteraktif Sürprizlerle Dolu E-Dergi MorhipoMAG’in İlk Sayısı Yayında

İnteraktif Sürprizlerle Dolu E-Dergi MorhipoMAG’in İlk Sayısı Yayında
Morhipo - İstanbul, 16.01.2014 -- Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan morhipo.com’un zengin ve renkli dünyasına, yenilikçi sürprizler ve ilgi çekici konularla dolu bir e-dergi katıldı. Moda, kozmetik, ev-yaşam ve gözde mekânlar gibi konuları sayfalarına taşıyan MorhipoMAG, hareketli görüntülere imkân tanıyan interaktif yapısıyla, dergi okuma keyfini mükemmelleştiriyor.

Ayşe Deniz Yeğin’den morhipo.com’a Özel Koleksiyon

Ayşe Deniz Yeğin’den morhipo.com’a Özel Koleksiyon
Morhipo - İstanbul, 23.12.2013 -- Hazırladığı koleksiyonlar ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiren tasarımcı Ayşe Deniz Yeğin, morhipo.com için şehirli kadının stilini yansıtan çok özel bir koleksiyon tasarladı. Şehrin dinamizmini dengeleyen yalın parçalara çarpıcı detaylar ve aksesuarlarla imza atan Ayşe Deniz Yeğin’in morhipo.com’a özel hazırladığı koleksiyonda gardıropların vazgeçilmezi haline gelecek zamansız parçalar yer alıyor.

6. PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nde Başarı Ödülü morhipo.com’un

6. PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nde Başarı Ödülü morhipo.com’un
Morhipo - İstanbul, 11.11.2013 -- morhipo.com, Türkiye'nin İnsan Kaynakları alanında en başarılı uygulamalarının değerlendirildiği PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Ödülleri'nde HİPOSTAR ödüllendirme sistemiyle Fark Yaratan Uygulamalar - Takdir ve Ödüllendirme kategorisinde büyük ödülü kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Ünlü Kelebek İndirimi Şimdi ‘morhipo.com’da

Ünlü Kelebek İndirimi Şimdi ‘morhipo.com’da
Morhipo - İstanbul, 28.10.2013 -- Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan morhipo.com; üyelerini yepyeni bir fırsatla buluşturuyor. Her ayın son günü yapılan meşhur Kelebek İndirimi 31 Ekim günü ilk kez morhipo.com ile online dünyaya taşınıyor.
( 1 - 5 / 5 )
Günün diğer haberleri
Bu Sayfayı Paylaş
Popüler Videolar
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.