Fırsat Elektronik Tic. ve San. A.Ş. şirketine ait haberler

( 1 - 3 / 3 )
 

Morhipo.com Avrupa Şampiyonu

Morhipo.com Avrupa Şampiyonu
Morhipo - İstanbul, 29.07.2015 -- 2015 Europe500 raporuna göre Morhipo.com Avrupa’nın en hızlı büyüyen e-ticaret sitesi oldu. Özellikle Türkiye ve Doğu Avrupa’daki e-ticaret sitelerinin hızlı ve verimli büyümesine dikkat çeken Europe500 raporu, bu bölgelerdeki e-ticaret sitelerinin yakından izlenmesi gerektiğinin altını çiziyor.

Morhipo.com 5. Yaşına 150 Milyon TL’lik Yatırımla Giriyor

Morhipo.com 5. Yaşına 150 Milyon TL’lik Yatırımla Giriyor
Morhipo - İstanbul, 03.04.2015 -- Boyner Grup’un e-ticaret girişimi olarak 2011 yılında kurulan Morhipo.com yeniliklerle dolu 4 yılı geride bıraktı. Boyner Grup, 5. yaşına giren Morhipo.com’un sermayesini 150 milyon TL artırdı. Bu yeni yatırımla Morhipo.com Türkiye’de çok markalı ‘online’ mağazacılıktan, çok markalı “all-line” mağazacılığa geçişe liderlik edecek.

Tıkla Gel: Online Alışverişin Mağaza ile Buluşma Noktası

Tıkla Gel: Online Alışverişin Mağaza ile Buluşma Noktası
Morhipo - İstanbul, 27.02.2015 -- morhipo.com’dan alışveriş yapanlar, Tıkla Gel hizmetini seçerek sipariş ettikleri ürünü kendilerine en yakın Boyner veya YKM mağazasındaki Tıkla Gel noktasından istedikleri zaman teslim alabiliyorlar. Üstelik ürünün iadesini de herhangi bir mağazadan yapabiliyorlar.
( 1 - 3 / 3 )
Günün diğer haberleri
Bu Sayfayı Paylaş
Popüler Videolar
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.