Özyeğin Üniversitesi şirketine ait haberler

Özyeğin Üniversitesi En Başarılı “Liseli Şef”leri Seçiyor

Özyeğin Üniversitesi, “mutfakta harikalar yaratırım ve arkadaşlarım yemeklerime bayılır” diyen lise öğrencilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yaptıkları yemeğin fotoğrafını çekip Facebook üzerinde düzenlenen yarışmaya gönderenler, Özyeğin Üniversitesi Otel Yöneticiliği Lisans Programı Danışma Kurulu üyesi ünlü şef Mehmet Gürs’le aynı sofrada bir araya gelme fırsatı yakalıyor.

İstanbul, 29 Nisan 2011 /Şirket Haberleri/ -- Özyeğin Üniversitesi Otel Yöneticiliği Lisans programı, lise öğrencilerine yönelik çok özel bir yarışma düzenliyor. Yarışma, “güzel yemek yaparım, güzel de sunarım” diyen tüm liselilere açık. Yarışmaya katılmak ise çok kolay: Yaptıkları yemeğe güvenen liselilerin, kendi pişirdikleri yemeği yine kendi düzenledikleri sofrada sergiledikten sonra fotoğrafını çekip göndermeleri yeterli. 7-12 Mayıs 2011 tarihleri arasında Facebook üzerinde gerçekleştirilecek yarışmanın son başvuru tarihi ise 6 Mayıs.

Yarışmaya gönderilen yemek fotoğrafları Özyeğin Üniversitesi’nin Facebook sayfasında oylanacak. Facebook oylamasında en çok beğenilen yemeğin sahipleri Özyeğin Üniversitesi Otel Yöneticiliği Lisans Programı Danışma Kurulu üyesi Mehmet Gürs’le aynı masada bir araya gelme ve ünlü şefle sohbet etme fırsatı yakalayacaklar.

Yarışmaya katılmak için öğrencilerin hazırladıkları yemeğin ve sofranın fotoğrafını çekerek 6 Mayıs tarihine kadar ozuotelyoneticiligi@ozyegin.edu.tr adresine yollamaları gerekiyor.

Paylaş
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.