Philips şirketine ait haberler

Philips’ten Memnuniyet Garantisi

Philips’in pratik, kullanışlı ve şık ev ürünleri serisi, tüketici memnuniyeti kampanyalarıyla da göz dolduruyor. Philips Azur Serisi ütülerde devam eden kampanya çerçevesinde, ürünlerden memnun kalmayan kullanıcılara para iadesi gerçekleştiriliyor.

İstanbul, 04 Kasım 2011 /Şirket Haberleri/ -- Aldığı uluslararası ödüllerle kalitesini dünya çapında belgeleyen Philips ev ürünlerini kullananlar artık daha da şanslı. 31 Aralık’a  kadar sürecek kampanya çerçevesinde, Philips Azur Serisi Ütüler para iade garantisi altında. 

2002 – 2010 Euromonitor sonuçlarına göre 'Dünyanın 1 numaralı ütü markası' olan Philips, ürün kalitesini tüketici memnuniyeti uygulamalarıyla pekiştiriyor. Para iade garantisinden faydalanmak isteyen kullanıcıların, fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde başvuru yapmaları gerekiyor.

'Philips GC4800 Serisi Azur Ütüler para iade garantisi altında! Deneyin, memnun kalmazsanız 30 gün içinde paranız iade!' sloganıyla duyurulan kampanyanın detayları ise şu şekilde: Tüm Azur Serisi ütüler (GC4845, GC4846, GC4850, GC4860, GC4870, GC4890 modelleri), müşteri beklentilerini karşılamazsa, fatura tarihinden itibaren 1 ay içerisinde tüketici ürünü iade edilebiliyor ve ödenen paranın tamamı geri alınabiliyor. Müşteri; para iade formu ile birlikte, isme kesilmiş faturanın aslı, ürünün garanti kartı, hasarsız ürün ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Philips iade merkezlerimizden birine başvurduğunda, iade işlemi gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında, her kişi Azur Serisi modellerinden bir ürün iade etme hakkına sahip.

Para İade Garantisi detayları için KayraGrup ile 0216 355 47 77 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş

İLGİLİ KONULAR

Türk Philips Ticaret A.Ş.
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.