Proton şirketine ait haberler

Proton Yedek Parça Fiyatları www.ulumotor.com’da


İstanbul, 19 Nisan 2005 /Şirket Haberleri/ -- Türkiye çapında yetkili servis ağını genişleten Proton, internet sitesinde kullanıcılarını orijinal yedek parça fiyatları ve kullanımı hakkında bilgilendiriyor.

Ulu Motor Sanayi ve Ticaret AŞ distribütörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Proton, Türkiye’de otomotiv sektöründe ilk defa gerçekleştirilen bir uygulamayla, yedek parça fiyatlarını www.ulumotor.com internet sitesinde yayınlamaya başladı. Böylece, Proton sahipleri hem orijinal yedek parça fiyatlarını takip edebiliyor hem de yedek parça kullanımı konusunda bilgi sahibi oluyor.

Proton Türkiye Distribütörü Ulu Motor Genel Müdürü Mert Güçlüer, konuyla ilgi şunları söyledi:

“Proton’u Türkiye’de yeniden yapılandırırken ilk amacımız, öncelikle mevcut 6000’e yakın Proton sahibinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktı. 2005’te, müşterisine en yakın şirket olmak hedefi ile başladığımız çalışmalarda önemli bir aşamayı tamamlamış bulunuyoruz. Kısa bir zamanda ülke çapında yapılanmamızın ilk adımını tamamladık. Sistem altyapımızı tüm şebekemizi birbirine bağlayarak oluşturduk. Son derece hesaplı yedek parça fiyatları ve hizmet tarifesi ile Proton sahiplerine şeffaf ve samimi bir ortamda hizmet vermeye başladık. En önemli çalışmalarımızdan biri de Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir uygulama ile yedek parça fiyat listemizi internet sitemiz üzerindeki bir arama motoru ile müşterilerimizin bilgisine sunmamız. Arama motorunda gerek parça numarası gerekse parça adı ile arama yapmak mümkün. Bu sayede müşterilerimizin yedek parça fiyatlarımızı, Proton yetkili servislerini ziyaret etmeden önce öğrenebilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca fiyat karşılaştırması yapabilmelerine de olanak sağlıyoruz.”

Proton Türkiye çapında yapılanıyor…

Geçtiğimiz yıl yetkili servis ve bayii ağını genişletme çalışmalarına başlayan Proton’un yetkili servis sayısı artıyor. Türkiye’deki yaklaşık 6000 kullanıcısının ihtiyaçlarına göre kaliteli servis hizmeti sunmayı amaçlayan Proton, bu doğrultuda Şubat 2005’te tüm servislerine teknik servis eğitimleri verdi.

Paylaş
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.