Schindler şirketine ait haberler

Schindler Çağrı Merkezi Açıldı

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen asansör, yürüyen merdiven ve bant üreticilerinden Schindler, kurduğu 444 88 90 numaralı çağrı merkeziyle müşterilerine yeni bir hizmet daha sunuyor.

İstanbul, 12 Nisan 2011 /Şirket Haberleri/ -- 1874'den bugüne asansör ve yürüyen merdiven sektörüne sunduğu ürün ve çözümlerle dünyada olduğu gibi ülkemizde de liderlik vizyonu sürdüren Schindler, şimdi de tüm Türkiye'deki yaygın ve profesyonel servis ağını tek bir çağrı merkezinde topluyor.

Türkiye'nin her noktasında aynı hız ve hassasiyetle servis hizmetleri sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilmek amacıyla Schindler, Çağrı Merkezi’ni hayata geçirdi.

Böylece, binlerce asansöre ve yürüyen merdivene yapıştırılan  özel sistem numaralarıyla, tüm ürünler anında takip edilebilecek, her türlü tüketici arıza ve şikayetleri takip edilecek.

Asansör ve yürüyen merdivenlere ilişkin tüm arıza ve servis istekleri Türkiye'nin her yerinden 444 88 90 numaralı telefona sistem numarası ile bildirmeniz yeterli olacak.

Schindler Genel Müdürü Mike Jackson, “Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerin memnuniyetini daha da artırmayı istiyoruz.  Schindler olarak, bu hizmetle birlikte yerel kontak noktalarını merkezileştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.