Türk Telekom

Türk Telekom şirketine ait haberler

( 1 - 5 / 5 )
 

Türk Telekom Grubu, Kendi Markasını Taşıyan Akıllı Telefonu TT175'i Tanıttı

Türk Telekom Grubu, Kendi Markasını Taşıyan Akıllı Telefonu TT175'i Tanıttı
Türk Telekom - İstanbul, 01.12.2015 -- Türk Telekom Grubu, kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefonu TT175’i düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Türkiye’de parmak izi okuyucusuna sahip ilk operatör markalı cihaz olan TT175, metal gövdesi, 5,5 inç full HD çözünürlüğündeki ekranı, gerçek 8 çekirdekli işlemcisi ile performans ve tasarım olarak sınıfının en iyisi. 13 MP arka, 5 MP ön kamera ve Kamera+ uygulaması ile çok kaliteli fotoğraf çekme özelliğine sahip.

Türk Telekom Grubu, Amazon Web Services Teknolojisiyle İşletmelerin Sanal Sunucu İhtiyaçlarını Karşılayacak

Türk Telekom Grubu,  Amazon Web Services Teknolojisiyle İşletmelerin Sanal Sunucu İhtiyaçlarını Karşılayacak
Türk Telekom - İstanbul, 26.11.2015 -- Türk Telekom Grubu, Amazon Web Services altyapısı üzerinden Türkiye’deki işletmelere son teknoloji bulut çözümlerini sunacak. Türkiye’deki işletmelerin sanal sunucu gibi pek çok teknoloji ihtiyacı, Türk Telekom Grubu güvencesi ve Amazon Web Services altyapısıyla BuluTT Market üzerinden karşılanacak.

Türk Telekom’dan 420 Milyon Euro ve 380 Milyon Dolar Kulüp Kredisi Anlaşması

Türk Telekom’dan 420 Milyon Euro ve 380 Milyon Dolar Kulüp Kredisi Anlaşması
Türk Telekom - İstanbul, 23.11.2015 -- Türkiye’nin iletişim teknolojileri lideri Türk Telekom, 14 bankanın katılımıyla, 420 milyon Euro ve 380 milyon dolar tutarında kulüp kredisi anlaşması imzaladı.

Türk Telekom Grubu 5G Teknolojilerinin Geleceğini Belirleyenler Liginde

Türk Telekom Grubu 5G Teknolojilerinin Geleceğini Belirleyenler Liginde
Türk Telekom - İstanbul, 20.11.2015 -- Türk Telekom Grup şirketi Argela, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi’ne 5G konusunda 10 başvuru birden yaparak dünya telekom sektörünün ilgisini üzerine çekti. Argela, ProgRAN çözümü ile ayrıca LTE ve 5G teknolojileri alanında dünyanın en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen 2015 LTE Kuzey Amerika Ödül organizasyonunda, “Yılın İnovasyonu” dalında finale kalan iki projeden biri olma başarısını da gösterdi.

İlk Canlı 4.5G Deneyimi Türk Telekom’dan

İlk Canlı 4.5G Deneyimi Türk Telekom’dan
Türk Telekom - İstanbul, 20.10.2015 -- Türk Telekom Grubu, teknoloji ortağı olarak yer aldığı 27. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. 26 Ağustos’ta yapılan IMT Hizmet ve Altyapılarına İlişkin Yetkilendirme İhalesi sonrasında, 4.
( 1 - 5 / 5 )
Günün diğer haberleri
Bu Sayfayı Paylaş
Popüler Videolar
Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.