Yapı Kredi Bankası şirketine ait haberler

Yapı Kredi’den Günde Sadece 5 TL’ye 5 Bin TL’lik Kredi

Yapı Kredi, yeni yılda tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla günde sadece 5 TL geri ödemeli bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Yüzde 0,50 faiz oranı ile 36 ay vadede 5 bin TL olarak alınabilinen bireysel ihtiyaç kredisiyle tüketiciler, çok uygun geri ödeme koşulu ile kredi alma imkanına kavuşuyor.

İstanbul, 07 Ocak 2011 /Şirket Haberleri/ -- Yapı Kredi, yeni yılda tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla günde sadece 5 TL geri ödemeli bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Yüzde 0,50 faiz oranı ile 36 ay vadede 5 bin TL olarak alınabilinen bireysel ihtiyaç kredisiyle tüketiciler, çok uygun geri ödeme koşulu ile kredi alma imkanına kavuşuyor.

Yüzde 0,38’den başlayan faiz oranlarında 20.000 TL’ye kadar kullanılabilen diğer bireysel ihtiyaç kredisi ise Yapı Kredi müşterilerinin her türlü nakit ihtiyacını karşılamak üzere tasarlandı. Başvurması ve ödemesi çok kolay olan bireysel ihtiyaç kredisi, eğitim, evlilik, tatil, gibi nakit ihtiyacının arttığı dönemlerde de müşteriler tarafından kullanılabiliyor.

Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin 4411’e ‘Bireysel’’ boşluk ‘’TC Kimlik no’’ boşluk ‘’Aylık Net Gelir’ bilgilerini yazıp kısa mesaj göndermesi veya www.yapikredi.com.tr adresinden başvuruda bulunması yeterli oluyor. Kredi değerlendirme sonuçları anında cep telefonuna SMS olarak iletiliyor. Başvurular ayrıca Yapı Kredi şubelerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Paylaş
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.