Yapı Kredi Bankası şirketine ait haberler

Yapı Kredi’den Western Union İşbirliği ile Hızlı Para Transferi


İstanbul, 08 Haziran 2010 /Şirket Haberleri/ -- Yapı Kredi, dünya çapındaki 200 ülke ve bölgede, 420 bini aşkın hizmet noktasıyla hızlı, güvenilir ve kolay para gönderme-alma hizmeti sağlayan Western Union’la işbirliği anlaşması imzaladı. Bu işbirliği sayesinde Yapı Kredi şubelerinden, banka hesabına gerek olmadan, Western Union ile yurt dışına para gönderilebilecek veya yurt dışından Türkiye’ye gönderilen para çekilebilecek. İşlemler Euro ya da dolar olarak yapılabilecek.

Western Union’la para gönderip, almak için resmi kimlik belgesiyle Yapı Kredi şubelerinden form doldurmak yeterli oluyor. İşbirliğinden Yapı Kredi müşterisi olsun ya da olmasın herkes yararlanabiliyor.

İşlemin gerçekleşmesinin ardından transfer edilen para, alıcısı tarafından, birkaç dakika içerisinde* herhangi bir Western Union acentesinden geçerli bir kimlik ya da pasaport göstererek hiçbir bir masraf ödenmeden güvenle çekilebiliyor.

Paylaş

EKLİ DOSYALAR

Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.