Unilever şirketine ait haberler

Yeni Domestos Rengarenk Ultra Leke Çıkarıcı’dan Renkli Çamaşırlarda, İnatçı Lekelere Karşı Hijyenik Çözümler


İstanbul, 26 Haziran 2007 /Şirket Haberleri/ -- Yoğun kıvamlı formülü ile çamaşır suyu sektöründe gelişimin öncüsü olan lider marka Domestos, yeni ürünü “Domestos Rengarenk Ultra Leke Çıkarıcı” ile Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştiriyor.

Lekelere anında müdahale etmek her zaman mümkün değildir. Saatler geçtikçe, leke kumaşın içine işler ve lekenin çıkması zorlaşır. Üstelik geçen süre, gözle görülemeyen bakterilerin oluşmasına zemin hazırlar. Yeni Domestos Rengarenk Ultra Leke Çıkarıcı, renkli çamaşırlarda, renklere zarar vermeden beklemiş lekeleri güvenle çıkarıyor ve hijyen sağlıyor.

Topluma hijyenin sadece ‘gözle görünen temizlik’ olmadığı mesajını veren Domestos’un yoğun kıvamı ve etkili formülüyle beklemiş lekeleri bile zahmetsizce çıkaran ürünü yeni Domestos Rengarenk Ultra Leke Çıkarıcı, çamaşırlara zahmetsizce uygulanabiliyor. Tüketiciler, yeni Domestos Rengarenk Ultra Leke Çıkarıcı’yı deterjan çekmecesinde, topun içine koyup çamaşır makinesinde veya direkt lekenin üzerine uygulayarak kullanabilirler.

Paylaş

EKLİ DOSYALAR

Popüler Haberler
Şirket Haberleri'ni Takip Et
E-postayla takip et
İlgilendiğin konuları takip et Takip Sihirbazı
Şirket Haberleri

Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

Şirket Haberleri bir ajansbiz© hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.